Живот заради националната кауза
#11 Removed user 05.12.2014 19:19
Daredevils
329 Posts

Явно не са с класа над българските отбори щом използват така наречените от тебе мечешки услуги !!!

#12 Removed user 05.12.2014 21:02
Falcons
1014 Posts

(y) (y) (y)

#13 FC United 05.12.2014 22:06
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

За съжаление всичко е вярно,едва ли нещо ще се промени докато Боби Михайлов е шеф на БФС.Вече си има и траница във фейсбук за всички които мразят Лудогорец

https://m.facebook.com/profile.php?id=1409191146037858

#14 Patience is over 06.12.2014 00:37
Patience is over
74 Posts
Since 22.05.2007

Да гледахме Берое и какво? В последните си 2 мача преди днешния имат Х със Славия и загуба от Хасково. Не ви ли минава през ума, че и те може да попаднат в слаб период или мини криза да речем? Днес опитаха да играят по-открит футбол и загубиха. Не виждам какво скандално пак има и се търси! Ако си бяха вкарали положенията преди първия гол мача ставаше друг.

#15 Removed user 06.12.2014 08:11
Daredevils
329 Posts

За съжаление всичко е вярно,едва ли нещо ще се промени докато Боби Михайлов е
шеф на БФС.Вече си има и траница във фейсбук за всички които мразят Лудогорец
Аз не мразя Лудогорец е като изключим урко , плюещата кобра е тях ги мразя но не и отбора !!! Не навиждам делиорманския феодал , който си мисли че той е всичко и трябва да му се покланяме а също така и псевдофенчетата които им са на около 4 години като 90 % от феновете на челси във България , и се осмеляват те да се подиграват със историята на цска и със сектор г !!!!Вчерашни зародиши се един 1/8 финал и много им порасна работата , трябвало да ги подкрепяме (puke)
(puke) (puke) (puke) !!!! Затова измислих няколко реда за гелосания .

Новия делиормански завет от Бог домус първородни !!! В началото беше само тъмнина !!! Аз сътворих футбола ,хората и слънцето !!! Аз съм началото и края !!! Аз казвам как да живеете , как да говорите кой отбор да подкрепяте !!! За тебе няма друг отбор освен Лудогорец !!! Аз съм всичко и всички във всички отбори , съдии ,бфс !! От мене започва календарната година така че вече сме 4 год след домуса !!!! Всички трябва да ми се покланяте иначе сте ненормални или бедни душици !!!! Никой няма право да поставя под въпрос божественото ми право и произход!!!

#16 КORECOM 2017 06.12.2014 08:34
КORECOM 2017
1548 Posts
Since 16.06.2009

8) За мъртвеца или добро или нищо! Умря българският футбол... дори не знам точно кога... моите спомени са живи... надеждата ми - удушена... от всички мутри, наркодилъри и кабинетни плъхове, които оглозгаха трупа!

Да се порадваме, че ни идват веднъж годишно грандове накрак. Днес ги води Лудогорец. Утре няма и кой да ги доведе... защото Левски не диша - натикан в тинята, ЦСКА е в предсмърна конвулсия след всички прободни рани от последните години, Ботев е пиле с отрязана глава, Берое, Литекс - осребряват някакви положени усилия... другите тичат на един крак и трескаво търсят хранилка, че дупката на черното тото зее в стомаха им...

Бай Кирчо се катери по стълбата на успеха. Ама не знае, че тя е стълба на ПЪРЗАЛКА... остават му няколко стъпала и после - фиууу надолу... и тези дето сега го тупат по гърба просто ще го побутнат пак там да му дадат засилка...

...въпрос на време...

...жалко, защото има шанс "историческите успехи" днес да издърпат футбола... но трябва мнооого да се отреже, защото тежи и влече надолу...

Лудогорец са готини... сбъркани, но готини! НО малко лош късмет и една-две продажби ще заседнат като рибешка кост в гърлото на орлето и само да кацне мазните алигатори ще му видят сметката...

#17 Removed user 06.12.2014 22:16
Dirt devils
1785 Posts

Имало страница за мразещите Лудогорец:D И защо ги мразят???Защото Домусчиев вкарва пари в отбора и базата???Защото Лудогорец имат много повече успехи в Европа от Левски и ЦСКА???Защото Лудогорец за кратко време израсна толкова много,че мачка в БГ и представя България повече от достойно в Европа???Ето това е българския манталитет(puke) (puke) (puke) Вместо да се радват на успехите на единствения ни стойностен отбор те го плюят и мразят(puke) (puke) (puke) Ами мразете го....само гледайте да не се спукате от яд и омраза:@ (puke)

#18 Removed user 07.12.2014 01:07
Blue fire
22 Posts

:^) Толкова много мачкат че се наложи първите си две титли отборите на Минъор и Монтана да им полегнат доста грозно а същевременно тези два отбора се хвърлиха срещу цска и левски на ,метър кожа и литър кръв !!! Същото както със Марек !!!!
Говорят за европейско поведение а играчите им ритат като магарета , плюят по противникови състезатели , показват неприлични жестове със пръстите към скамейката на цска !!!! Обиждат останалите отбори , наричат всеки който не е с така наречената национална кауза ненормалници и бедни душици !!!! Абе и аз искам Левски или който и да е български отбор ей така да получи 4 млн лева безвъзмездна помощ от държавата !!!! Самото мислене , че Лудогорец е постигнал повече от Цска Левски, Славия,Локо сф ,Ботев ,Локо пд е обида за българския футбол !!! Не може един отбор на 4 год който ако Феодала се откаже от него загива заради два добри сезона във ект да има по-голямо самочуствие от двата гранда със 58 титли 3 1/2 финали 7-8 1/4 финала във ект !!!!Не може еди отбор на 4 год на който реално най-големия успех срещу гранд във Европа равенството срещу най-слабия отбор на Ливърпул във цялата им над 100 год история да ми се бият в гърдите , да ми казват колко са велики пред останалите при положение че цска ги победи и то във Англия преди 9 год а Левски игра 1/4 финал за купата на уефа !!! Да не говорим за големите победи на Левски и цска който е наречен от световните медии убиеца на европейски шампиони .Когато до преди само 8-9 год Левски пълнеше националния стадион срещу Барселона,Вердер и челси ,Герена се прускаше по шевовете срещу Оксер,Динамо Букурещ,Марсилия,Удинезе и шалке 04 а Армията вреше и кипеше във мачоте със леверкузен ,хамбургер ,бешикташ ,тулуза националния беше изцяло червяен срещу стяуа и фулъм на мястото на стадион Лудогорец Арена седяха тикви !!!(n) (n) (n) (n) (n) (n)(wait) (wait) (wait) (wait) (wait) (wait) (wait) (wait)
Футбол във Бълария е имало преди Гелосания И лУДОГРЕЦ !! Футбол ще има и след Лудогорец и домуса !! Те не са нито началото нито края на футбла !!!! Да тептам къде им бяха феновете в мачовете със Левски и цска ?? Защо сектора за гости във Стара Загора бе празен ??? Къде бяха онези 40 хил фена на Лудогорец на мача със Локо сф ??

#19 В Ъ Л Ц И Т Е 07.12.2014 09:41
В Ъ Л Ц И Т Е
262 Posts
Since 22.05.2007

Колеги, няма смисъл да дъвкаме тази тема ... всеки си е фен на някой отбор. Естествено, че Лудогорец е на светлинни години от успехите на Левски и Цска, но поне да не им се пречи да играят в Европа. И по-добре да имаме представител в шампионската лига отколкото да нямаме ... съгласете се. Вярно е също, че Боби и Домуса плетят първенството според техните интереси, но всичко е докато другите отбори го позволяват със слабата си игра. Силен Левски и Цска значи силно първенство ... това е истината! И защо махнаха Гюмето като треньор от националния, нима ще дойде някой по-стабилен .... смях. :D